Hakkımızda


       Firmamız 1973 Yılında Babamız MUAMMER  AYDIN  tarafından Ankara'da  kurulmuştur. 1996 Yılında Endüstriyel Mutfak sektöründe yerini almıştır.

      Sektörde önde giden firmalarınYekili servisi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Günümüzde gelişen endüstriyel mutfak teklonojisini  firmaların ürünleri takip ederek teknik tecrübelerimizi paylaşmaktayız.

     Firmamız yurt içi yurt dışı  anahtar teslimi projeli montaj  ve  teknik servis hizmeti vermektedir.Yurt dışına Hizmet verdiğimiz Ülkeler kısaca GÜRCİSTAN,AZERBAYCAN,AFGANİSTAN LÜBNAN,IRAK…

      Firmamız deneyimli ve tecrübeli kadrosu ile Bulaşıkhane, Hazırlık Cafeterya,Pişirme ve Soğutma ekipmanları servis hizmetlerini sağlamaktadır 

      Endüstriyel temizlik ürünleri olarak  empero  markası ile devam etmekte olup Bulaşık makinalarının tüketim maddesi olan DETERJAN – PARLATICI – ve diğer ürün yelpazesi ile devam etmektedir. Her tür satış sonrası teknik destek yedek parça servis montaj ve taahhüdünde siz müşterilerimizin her zaman çözüm ortağı olmaya hazırız.

      İş ahlakı ilkelerine bağlılık, Bilgi akışında doğruluk, Müşteri memnuniyetine dayalı süreklilik ilişkisini ilke edinmiştir..

Saygılarımla...

 

 

Mustafa AYDIN

Tümü
Bugün Ziyaret Edilme Sayısı: 124
Toplam Ziyaret Edilme Sayısı: 338157